30 Ekim 2013 Çarşamba

Defne için kapı süsü

Kızımın kapı süsü, internette gördüğüm bir kale resmini uyarlayarak yapmaya başladım. Ancak doğum öncesi stresten, bir de kızın adının belli olmamasından dolayı bitiremedim. Lohusalıkta da elime alamadım. Halen kesilecek parçalar var. Hepsi süslenecek. Allahım bu projeler ne zaman bitecek?


24 Ekim 2013 Perşembe

75 Yıllık Dantel

Bu güzel danteller bana sevgili komşumdan hediye, kendisine de rahmetli annesinden kalmış. Zorda olsa fotoğraflayabildim.Altı taneler, onları bardak altlığı olarak kullanmayı planlıyorum. Tabi önce şeffaf plastikle kaplatmam gerekiyor. 21 Ekim 2013 Pazartesi

Kızıma Pembe Tütü

Bayram telaşı herkes için nasıl geçti bilemem ancak benim için üzerine düğün telaşı da eklenerek mutlu ve yorucu bir serüvene dönüştü. Ailenin bütün kızları süslenirken benim kızım da geri kalmadı tabii ki.
Pembe tütüsüne küçük pırlanta benzeri taşlar yapıştırdım.Üzerinede daha ben üniversitedeyken örülmüş olan simli hırkasını giydirdim. Evdeki pembe bandanasını da tütü ve aynı taşlarla süsledim.


Bu kızımın kına gecesi kıyafeti.Halasının düğününde ki tütüsünün fotoğraflarını henüz yükleyemedim. Yakın bir zamanda inşallah onuda eklerim. Görüşmek üzere, sağlıcakla kalın.

9 Ekim 2013 Çarşamba

Bahar Kraliçesi, Spring Queen

Hamilelik, doğum ve sonrası derken daha önceden yaptıklarımı bile paylaşamadım. bugünse fotoğraf makinesini elime aldım, bir sürü fotoğraf çekip eledim ve bir kaç yayın hazırladım. İşte en sevdiğim projem Bahar Kraliçesini gururla sunuyorum.


ÖNCE

4 Ekim 2013 Cuma

QS Fairy with Butterfly Mask


Pek fazla ilerleme kaydedemedim ama hiç yoktan iyidir. Bu aralar elime almayı düşünmüyorum. uzun süre bu halde kalacak gibi gözüküyor.

ÖNCE